www.justjoga.pl

Zajęcia grupowe

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w niewielkich, kilkunastoosobowych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania, pod czujnym okiem nauczyciela, certyfikowanego w metodzie Iyengara.

W zajęciach jogi uczestniczyć może każdy, bez względu na poziom sprawności czy wiek, wystarczy tylko wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie.

Zajęcia

Grupa 1

Przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs dla początkujących w naszej lub innej szkole oraz dla osób, które chciałyby stanąć na macie po raz pierwszy, a z różnych względów nie chcą/nie mogą wziąć udziału w kursie dla początkujących. Na zajęciach grup początkujących uczymy jak prawidłowo i bezpiecznie wykonać podstawowe pozycje, synchronizując ruch z oddechem. Podstawą praktyki są pozycje stojące, dzięki którym zyskujemy siłę i elastyczność, którą później wykorzystujemy w skłonach, skrętach, wygięciach i pozycjach odwróconych.

Grupa 2

Przeznaczona dla osób, które regularnie praktykują jogę Iyengara minimum 3 miesiące i potrafią samodzielnie wykonać Salamba Sarvangasanę i Halasanę (Świecę i Pług). W grupie początkującej PLUS rozwijamy praktykę, w tym również uczymy się nowych pozycji odwróconych, mających zbawienny wpływ na odzyskiwanie energii, regenerację układu nerwowego i odnowę komórkową całego organizmu.

Grupa 3

Przeznaczona dla osób regularnie praktykujących jogę Iyengara minimum 6 miesięcy. W tej grupie stawiamy uczestnikom wyzwania, mierzymy się z zaawansowanymi asanami, wydłużamy czas pozostawania w pozycjach. Rozwijamy również praktykę pranayamy.

Na zajęciach zapewnimy Ci:

  • rozwój w grupie na odpowiednim poziomie, tak, żebyś mogła/mógł poczuć korzystne zmiany zachodzące w ciele już po pierwszych zajęciach
  • otrzymasz korektę i wsparcie od nauczyciela prowadzącego, dzięki temu będziesz praktykować bezpiecznie i rozwiniesz prawidłowe nawyki ‘dobrego ruchu’ i postawy
  • zapoznasz się z wariantami zastępczymi pozycji, których nie może wykonywać w danym dniu, lub w ogóle, np. ze względu na stan zdrowia, dzięki czemu będziesz mógł/mogła praktykować samodzielnie w domu
  • nauczysz się używać pomocy typowych dla metody Iyengara, które sprawią, że nawet trudniejsze asany staną się dla Ciebie dostępne i będziesz mógł/mogła je wykonać
  • dowiesz się jak praktykować jogę bezpiecznie by móc poprawiać swoją kondycję psychofizyczną i rozwijać swój potencjał

Jak zapisać się na zajęcia?

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs dla początkujących, który odbywa się w stałych, zamkniętych grupach, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapisy na pozostałe zajęcia obowiązują przez Panel Klienta.

Jeżeli jesteś użytkownikiem karty Multisport Plus, Multisport Student, Medicover Sport i stwórz swoje konto w Panelu Klienta. Następnie prześlij numer karty, w przypadku Medicover Sport będzie to numer telefonu na adres info@justjoga.pl,  a my dodamy kartę do Twojego konta. 

Zapoznaj się z grafikiem i cennikiem zajęć.

Jeżeli zastanawiasz się, która grupa byłaby dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, pomożemy Ci dokonać wyboru! Jeżeli wybrana przez Ciebie grupa okaże się dla Ciebie zbyt intensywna lub przeciwnie, zbyt łatwa, zasugerujemy Ci zmianę grupy, tak byś mógł/mogła skorzystać z zajęć w pełni.

Najczęściej zadawane pytania

Czy są wolne miejsca na zajęcia?

Dostępność miejsc możesz łatwo sprawdzić w Panelu Klienta.

Zaloguj się do  Panelu Klienta > Menu > Terminarz zajęć

Czy trzeba zapisywać się na zajęcia?

Tak,  zapisy na WSZYSTKIE zajęcia, z wyjątkiem kursów dla początkujących, odbywają się przez Panel Klienta.

Dołącz do zajęć grupowych i praktykuj razem z nami!