Zajęcia grupowe

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w niewielkich, kilkunastoosobowych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania, pod czujnym okiem nauczyciela, certyfikowanego w metodzie Iyengara.

W zajęciach jogi uczestniczyć może każdy, bez względu na poziom sprawności czy wiek, wystarczy tylko wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie.

zajęcia grupowe

Grupa 1

Przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs dla początkujących w naszej lub innej szkole oraz dla osób, które chciałyby stanąć na macie po raz pierwszy, a z różnych względów nie chcą/nie mogą wziąć udziału w kursie dla początkujących. Na zajęciach grup początkujących uczymy jak prawidłowo i bezpiecznie wykonać podstawowe pozycje, synchronizując ruch z oddechem. Podstawą praktyki są pozycje stojące, dzięki którym zyskujemy siłę i elastyczność, którą później wykorzystujemy w skłonach, skrętach, wygięciach i pozycjach odwróconych.

Grupa 2

Przeznaczona dla osób, które regularnie praktykują jogę Iyengara minimum 3 miesiące i potrafią samodzielnie wykonać Salamba Sarvangasanę i Halasanę (Świecę i Pług). W grupie początkującej PLUS rozwijamy praktykę, w tym również uczymy się nowych pozycji odwróconych, mających zbawienny wpływ na odzyskiwanie energii, regenerację układu nerwowego i odnowę komórkową całego organizmu.

Grupa 3

Przeznaczona dla osób regularnie praktykujących jogę Iyengara minimum 6 miesięcy. W tej grupie stawiamy uczestnikom wyzwania, mierzymy się z zaawansowanymi asanami, wydłużamy czas pozostawania w pozycjach. Rozwijamy również praktykę pranayamy.

Na zajęciach zapewnimy Ci:

  • rozwój w grupie na odpowiednim poziomie, tak, żebyś mogła/mógł poczuć korzystne zmiany zachodzące w ciele już po pierwszych zajęciach
  • otrzymasz korektę i wsparcie od nauczyciela prowadzącego, dzięki temu będziesz praktykować bezpiecznie i rozwiniesz prawidłowe nawyki ‘dobrego ruchu’ i postawy
  • zapoznasz się z wariantami zastępczymi pozycji, których nie może wykonywać w danym dniu, lub w ogóle, np. ze względu na stan zdrowia, dzięki czemu będziesz mógł/mogła praktykować samodzielnie w domu
  • nauczysz się używać pomocy typowych dla metody Iyengara, które sprawią, że nawet trudniejsze asany staną się dla Ciebie dostępne i będziesz mógł/mogła je wykonać
  • dowiesz się jak praktykować jogę bezpiecznie by móc poprawiać swoją kondycję psychofizyczną i rozwijać swój potencjał

Jak zapisać się na zajęcia?

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs dla początkujących, który odbywa się w stałych, zamkniętych grupach, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapisy na pozostałe zajęcia obowiązują przez Panel Klienta.

Jeżeli jesteś użytkownikiem karty Multisport PLUS, OK System lub FitProfit do Panelu Klienta dopisze Cię administrator. Prześlij na adres: info@justjoga.pl numer swojej karty (Multisport PLUS, OK System) lub numer telefonu (OK System) i poczekaj na maila aktywującego.

Zapoznaj się z grafikiem i cennikiem zajęć.

Jeżeli zastanawiasz się, która grupa byłaby dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, pomożemy Ci dokonać wyboru! Jeżeli wybrana przez Ciebie grupa okaże się dla Ciebie zbyt intensywna lub przeciwnie, zbyt łatwa, zasugerujemy Ci zmianę grupy, tak byś mógł/mogła skorzystać z zajęć w pełni.

Najczęściej zadawane pytania

Czy są wolne miejsca na zajęcia?

Dostępność miejsc możesz łatwo sprawdzić w Panelu Klienta.

Zaloguj się do  Panelu Klienta > Menu > Terminarz zajęć

Czy trzeba zapisywać się na zajęcia?

Tak,  zapisy na WSZYSTKIE zajęcia, z wyjątkiem kursów dla początkujących, odbywają się przez Panel Klienta.

Dołącz do zajęć grupowych i praktykuj razem z nami!