Poznaj naszych nauczycieli

Justyna Naborczyk

Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II

Justyna

Mam na imię Justyna i jestem właścicielką szkoły Just Joga. Nazwa mojej szkoły to połączenie mojego imienia z pasją, która towarzyszy mi od lat. Dzięki jodze mogę realizować swój osobisty i zawodowy cel, jakim zawsze było oddawanie swojego czasu zajęciu, które będzie miało wpływ na poprawę jakości życia i zdrowia innych osób, będzie służyło im dobru.

Początkowo działania szkoły ograniczały się do zajęć prowadzonych dla grupy przyjaciół. Z biegiem lat szkoła zaczęła się rozrastać, dołączali do nas kolejni uczniowie i nowi nauczyciele. Uwierzyłam, że życie na własny rachunek jest w moim zasięgu i pożegnałam się z korporacją, która, choć nie była moim światem, dała mi dużo wiedzy oraz doświadczenia niezbędnego do późniejszego prowadzenia własnej firmy.

Chociaż jest nas już teraz znacznie więcej, pozostała z nami ta sama atmosfera, którą udało się stworzyć przed laty, nadal towarzyszy nam poczucie, że praktykujemy jogę w gronie przyjaciół, do którego z radością zapraszamy każdą nową osobę pojawiającą się w naszej szkole. Zależy nam, żeby każdy uczeń mógł rozwijać się i uczyć w kameralnej atmosferze, w swoim tempie, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dla mnie joga była i jest najdoskonalszą formą pracy z ciałem i umysłem jaką udało mi się spotkać na swojej drodze. To ciągłe poszukiwanie równowagi pomiędzy siłą i elastycznością, nie tylko na macie, ale również, co może ważniejsze, w codziennym życiu, relacjach z ludźmi, prowadzeniu biznesu.

Katarzyna Grzmil – Dębowiecka

Joga pojawiła się w moim życiu 10 lat temu i tak zeszłam z drzewa i stanęłam na macie. Tam znalazłam swoje miejsce. Kiedy inni oglądają filmy 3D, ja doświadczam jogi 3D. Wolny czas spędzam na kursach i warsztatach prowadzonych przez starszych stopniem joginów lub zgłębiając pozycję Śavasany.

Katarzyna

Agnieszka Wolak

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu Introductory II

Z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych. Tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego. Regularną praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcia. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się niej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych warsztatach organizowanych dla nauczycieli. „Stając na macie, poprzez precyzyjną pracę z ciałem i oddechem doświadczam radości istnienia w teraźniejszości niezmąconej przeszłością ani przyszłością. Moje ciało zdrowieje, umysł wycisza, a serce otwiera na świat. Staję się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem. Joga to wielki dar, który codziennie otrzymuję i chciałabym również z Wami nim się dzielić.”