www.justjoga.pl

Poznaj naszych nauczycieli

Justyna Naborczyk

Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Level 1

Justyna

Mam na imię Justyna i jestem właścicielką szkoły Just Joga. Nazwa mojej szkoły to połączenie mojego imienia z pasją, która towarzyszy mi od lat. Dzięki jodze mogę realizować swój osobisty i zawodowy cel, jakim zawsze było oddawanie swojego czasu zajęciu, które będzie miało wpływ na poprawę jakości życia i zdrowia innych osób, będzie służyło im dobru.

Początkowo działania szkoły ograniczały się do zajęć prowadzonych dla grupy przyjaciół. Z biegiem lat szkoła zaczęła się rozrastać, dołączali do nas kolejni uczniowie i nowi nauczyciele. Uwierzyłam, że życie na własny rachunek jest w moim zasięgu i pożegnałam się z korporacją, która, choć nie była moim światem, dała mi dużo wiedzy oraz doświadczenia niezbędnego do późniejszego prowadzenia własnej firmy.

Chociaż jest nas już teraz znacznie więcej, pozostała z nami ta sama atmosfera, którą udało się stworzyć przed laty, nadal towarzyszy nam poczucie, że praktykujemy jogę w gronie przyjaciół, do którego z radością zapraszamy każdą nową osobę pojawiającą się w naszej szkole. Zależy nam, żeby każdy uczeń mógł rozwijać się i uczyć w kameralnej atmosferze, w swoim tempie, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dla mnie joga była i jest najdoskonalszą formą pracy z ciałem i umysłem jaką udało mi się spotkać na swojej drodze. To ciągłe poszukiwanie równowagi pomiędzy siłą i elastycznością, nie tylko na macie, ale również, co może ważniejsze, w codziennym życiu, relacjach z ludźmi, prowadzeniu biznesu.

 

Katarzyna Grzmil – Dębowiecka

 

Katarzyna

Joga pojawiła się w moim życiu 18 lat temu i tak zeszłam z drzewa i stanęłam na macie. Tam znalazłam swoje miejsce. Kiedy inni oglądają filmy 3D, ja doświadczam jogi 3D. Wolny czas spędzam na kursach i warsztatach prowadzonych przez starszych stopniem joginów lub zgłębiając pozycję Śavasany. 

Agnieszka Wolak

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu Level 1

Z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych. Tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego. Regularną praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcia. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się niej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych warsztatach organizowanych dla nauczycieli. Od 2020 roku, Agnieszka jest właścicielką internetowej szkoły – Gabinet Jogi. „Stając na macie, poprzez precyzyjną pracę z ciałem i oddechem doświadczam radości istnienia w teraźniejszości niezmąconej przeszłością ani przyszłością. Moje ciało zdrowieje, umysł wycisza, a serce otwiera na świat. Staję się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem. Joga to wielki dar, który codziennie otrzymuję i chciałabym również z Wami nim się dzielić.” 

Marta Zwolińska

Certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Level 3

Marta Zwolinska

Rozpoczęłam praktykę jogi w 2007r, aby zniwelować problemy z kręgosłupem i poczucie sztywności. Szybko okazało się, że świadoma praca na macie pozwala mi poczuć nie tylko ulgę na poziomie ciała, ale także uspokoić pędzący umysł, odnaleźć kontakt z sama sobą. Z czasem joga stała się moją pasją, sposobem na wewnętrzną integrację i rozwój duchowy. Kiedy przekazuję moją wiedzę i doświadczenie staram się rozbudzać nie tylko ciało fizyczne, ale świadomość i energię płynącą z głębi.

Edyta Piotrowska

Instruktor Hatha Joga. Ukończony II stopień Certyfikacji Nauczycielskiej – Joga Powięziowa Integralnie pod okiem Wojtka Kaczmarczyka. 

Marta Zwolinska
Swoją praktykę jogi rozpoczęłam właśnie w Just Jodze. To tu po raz pierwszy stanęłam na macie i poczułam, że nareszcie jestem we właściwym miejscu. 
Mam niesamowite szczęście. Na mojej drodze spotkałam wielu wspaniałych nauczycieli, którzy zainspirowali mnie do dalszych poszukiwań. Dlatego też, cierpliwie, z szacunkiem oraz wdzięcznością do tego co się pojawia i co się wydarza podążam drogą, którą dla siebie wytyczyłam. Obserwuję, słucham, zadaję pytania, praktykuję, oddycham wciąż się ucząc i chłonąc wiedzę szukam kolejnych niedostrzegane do tej pory drzwi, aby je otworzyć i doświadczyć.
Zanim stanęłam pierwszy raz na macie byłam przeświadczona, że zawsze i wszędzie muszę osiągać 100% . Prawda jest taka, że wiele mogę, ale nie wszystko muszę. Właśnie dzięki jodze w moim życiu pojawiły się: umiejętność odpuszczania, świadomość wagi oddechu oraz bardziej przejrzysta perspektywa postrzegania otaczającej rzeczywistości.

Zależy mi aby na macie, ale tez poza nią doświadczać i równoważyć energię „działania i niedziałania”, budować inteligencję ciała w ten sposób, aby pojawiała się przestrzeń i szacunek.