Bieszczady_10-17.07.2022

Lato z Jogą – wakacje w Bieszczadach

Jak odpoczywać, by odpocząć? Mamy dla was rozwiązanie!

Świadoma praca z ciałem i oddechem, medytacja, bliskość natury, spacery po lesie, zbilansowane posiłki, fantastyczne towarzystwo i brak internetu!
Już po raz piąty zapraszamy Was na wakacje z jogą w Wilczej Jamie we wsi Smolnik koło Lutowisk.
To malownicze miejsce z dala od innych domostw na końcu Bieszczad, przy granicy z Ukrainą. Ośrodek jest prowadzony przez małżeństwo, Państwo Annę i Andrzeja Pawlaków. Pani Ania ćwiczy jogę i zarządza kuchnią, gdzie wyczarowuje dla nas wegetariańskie pyszności. Pan Andrzej jest byłym leśniczym i pomocnym gospodarzem, który snuje przyjezdnym bieszczadzkie opowieści.

Informacje

PROWADZĄCE:

Agata Rozkocha i Justyna Naborczyk, certyfikowane, krakowskie nauczycielki jogi według metody B.K.S. Iyengara, prowadzące w Krakowie własne szkoły jogi, YogaTa i Just Joga. Organizatorki warsztatów i wyjazdów z jogą w kraju i za granicą. Od 2021 współtworzą Fundację Światło Jogi.

ZAJĘCIA JOGI

Zajęcia jogi będą odbywały się dwa razy dziennie, rano przed śniadaniem i po południu przed obiadokolacją.
Sesje będą prowadzone według metody B.K.S Iyengara, zarówno dla osób początkujących, jak i dłużej praktykujących. Jeżeli będzie taka potrzeba, zostaną stworzone dwie grupy, na różnych poziomach zaawansowania. Ćwiczymy w klimatycznej sali z drewnianą podłogą, widokiem na połoniny i pobliski staw.
Zapewniamy koce, kostki i wałki do praktyki jogi. Prosimy o zabranie swojej maty i paska do jogi.
Szczegółowy plan zajęć zostanie stworzony w oparciu o listę uczestników i będzie podany 2 tygodnie przed wyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

Drewniane domki z bali z tarasem i widokiem na połoniny. Domki dwupiętrowe z osobnym wejściem na każdy poziom.
Parter domku wyposażony jest w łóżko małżeńskie i rozkładaną sofę, kominek, lodówkę, czajnik oraz łazienkę. Przeznaczony dla 2 do 4 osób.
Piętro domku to dwa osobne pokoje, pierwszy – łóżko małżeńskie, drugi – trzy łóżka pojedyncze, korytarz i wspólna łazienka. Przeznaczony dla 3 do 5 osób.
Na terenie ośrodka jest 8 domków do naszej dyspozycji, sławna w regionie karczma z regionalnymi daniami wegetariańskimi i mięsnymi, sala do jogi, staw rybny, chatka z sauną i plac zabaw. Gospodarze mają też przyjazne zwierzęta: psy (Zetor i Kaba), osiołki i kury. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.
UWAGA, Nie ma wifi!

POSIŁKI

Proponujemy kuchnię wegetariańską, ale dla chętnych mogą być potrawy z mięsem (również z dziczyzną). Śniadania są podawane w formie bufetu: pasztety wegetariańskie, owsianki, lokalny twaróg, sery z farmy „Bieszczadzka koza”, która znajduje się nieopodal, domowe konfitury, naleśniki, pasty, jajecznice, sałatki i wędliny dla chętnych. Obiadokolacje: zupy i ciepły posiłek – pierogi bojkowskie, ruskie, kotleciki z cieciorki lub warzywne, gulasze warzywne i inne.

Plan wyjazdu

10.07 – 17.07.2022

 

Koszt

  • osoba dorosła 1950 zł – joga dwa razy dziennie
  • osoby po 60 r.ż. 1750 zł – joga raz dziennie
  • osoba dorosła, towarzysząca, bez jogi – 1550 zł
  • dziecko do 1 roku – bezpłatnie
  • dziecko 1-4 lata – 1100 zł
  • dziecko 4-12 lat – 1300 zł
RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW!
Wszyscy nasi Klienci, którzy w 2021 roku spędzili z nami czas przynajmniej na jednym warsztacie wyjazdowym, otrzymują od nas rabat na Wakacje w Bieszczadach w wysokości 80 zł!

Zawiera:

7 noclegów, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), zajęcia jogi, sprzęt.

Zadatek w wysokości 500 zł, płatny na konto:

Fundacja Światło Jogi
62 1140 2004 0000 3802 8119 4289
w tytule przelewu „Wakacje z jogą w Bieszczadach 2022 „

Zapisy:

biuro@yogata.pl, info@justjoga.pl

W przypadku rezygnacji do dwóch tygodni przed warsztatem nie zwracamy zaliczki.