www.justjoga.pl

 Jak odpoczywać by odpocząć? Mamy dla Was rozwiązanie!

To malownicze miejsce, do którego uwielbiamy wracać, położone jest z dala od innych domostw, na końcu Bieszczad, w pobliżu najpiękniejszych górskich szlaków. Ośrodek prowadzony jest przez małżeństwo, Państwa Annę i Andrzeja Pawlaków. Pani Ania ćwiczy jogę i zarządza kuchnią, gdzie wyczarowuje wegetariańskie pyszności z lokalnych produktów. Pan Andrzej jest pomocnym gospodarzem, uwielbianym przez dzieci i snującym lokalne opowieści. Z tarasu Wilczej Jamy roztacza się widok na staw rybny z najlepszymi pstrągami w okolicy, po którym w lecie można popływać na jednym z dostępnych SUPów.

PROWADZĄCE

Agata Rozkocha i Justyna Naborczyk, certyfikowane nauczycielki jogi według metody B.K.S. Iyengar’a, prowadzące w Krakowie własne szkoły jogi, YogaTa i Just Joga. Organizatorki licznych wyjazdów z jogą w kraju i za granicą. Od 2021 roku współtworzą Fundację Światło Jogi.

ZAJĘCIA JOGI

Zajęcia jogi będą odbywały się dwa razy dziennie, rano, przed śniadaniem i wieczorem, przed obiadokolacją. Sesje będą odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. W razie potrzeby utworzone zostaną dwie grupy, na różnych poziomach. Będziemy praktykować w klimatycznej sali z drewnianą podłogą, z widokiem na staw i połoniny. Uczestników prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń i, ewentualnie, paska. Zapewniamy pozostały sprzęt, koce, wałki, kostki. Szczegółowy plan zajęć zostanie stworzony w oparciu o listę uczestników i będzie dostępny 2 tygodnie przed wyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

Drewniane domki z bali z tarasem i widokiem na połoniny. Domki są dwupiętrowe, każde piętro to osobne mieszkanie z oddzielnym wejściem. Parter domku przeznaczony jest dla 2-4 osób, w pokoju znajduje się łóżko małżeńskie i rozkładana sofa, łazienka, czajnik. Do pokoju należy duży taras z hamakiem 🙂 Piętro domku to zwykle dwa pokoje ze wspólną łazienką, odpowiednie dla większej rodziny. Na terenie ośrodka, oprócz domków, znajduje się karczma z regionalnymi daniami wegetariańskimi i mięsnymi, w której będą wydawane nasze posiłki, staw rybny z chatą grillową, sauna, plac zabaw dla dzieci. Gospodarze mają własne psy, kursy, osiołki, dlatego obiekt nie przyjmuje gości ze zwierzętami!

POSIŁKI

Proponujemy kuchnię wegetariańską, ale dla chętnych jest opcja wybrania kuchni mięsnej, w tym również z dziczyzną. Śniadanie jest podawane w formie bufetu opartego na lokalnych produktach: pasztety wegetariańskie, owsianki, lokalny twaróg, sery z sąsiedzkiej farmy, domowe konfitury, naleśniki, jajka, sałatki. Obiadokolacja jest posiłkiem na ciepło: zupy, ryby (dla chętnych), pierogi, gulasze warzywne i wiele innych.

KOSZT

osoba dorosła, joga 2x dziennie- 2250 zł

osoba dorosła po 65 r. życia, joga 1x dziennie – 1950 zł

osoba dorosła towarzysząca, bez zajęć jogi – 1650 zł

dziecko do 1 roku – bezpłatnie

dziecko 1-4 lata – 1150 zł

dziecko 4-12 lat- 1350 zł

RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW!

Wszyscy nasi Klienci, którzy w 2023 roku praktykowali z nami jogę przynajmniej na jednym wspólnym warsztacie wyjazdowym, otrzymują od nas rabat na Wakacje z jogą w Bieszczadach w wysokości 100 zł!

Oferta zawiera: 6 noclegów z pełnym wyżywieniem, (śniadania i obiadokolacje), praktyka jogi, sprzęt do jogi

W celu zarezerwowania miejsca na warsztacie prosimy o wpłatę zadatku, w wysokości 500 zł od osoby, na podany poniżej numer konta, najpóźniej do 20 kwietnia 2024.

Fundacja Światło Jogi

62 1140 2004 0000 3802 8119 4289

Zapraszamy!