www.justjoga.pl

Lubisz wcześnie rozpoczynać swój dzień i szukasz aktywności, która obudzi i rozciągnie ciało, a jednocześnie wprowadzi Cię w dobry nastrój na kolejne godziny?

Zapisz się na poranny kurs jogi dla początkujących, na który zdążysz dotrzeć jeszcze przed krakowskimi korkami. 
Każdy kurs to cykl 16 zajęć w ciągu dwóch miesięcy.
Na zajęciach zapoznasz się z podstawowymi pozycjami stojącymi, skłonami, skrętami i wygięciami, nauczysz się, pod okiem doświadczonego nauczyciela, jak bezpiecznie je wykonywać i czerpać z jogi niezliczone korzyści!
🍀 Będziemy się spotykać od 28 lutego, w środy i piątki o godzinie 7.30, ul. ZDROWA 2A, każde zajęcia będą trwały 60 minut. 
🍀 Każdy uczestnik praktykuje na własnej macie, którą należy przynieść ze sobą na zajęcia.
🍀 Koszt kursu, łącznie 16 zajęć, wynosi 550 zł, płatność całości obowiązuje przed rozpoczęciem kursu, wpłata zaliczki w wysokości 200 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca w grupie.
Zapisy na justjoga@gmail.com, T: 668 377 774
🍀 Akceptujemy karty Multisport Plus, Multisport Student, Medicover Sport
Użytkownicy kart Multisport są zobowiązani do uiszczenia dopłaty w wysokości 8 zł, w siedzibie szkoły, przed każdymi zajęciami, gotówką. Użytkownicy kart Medicover Sport wnoszą opłatę w wysokości 10 zł, również przed każdymi zajęciami.
Dodatkowo, użytkownicy kart Multisport i Medicover Sport są zobowiązani do wpłaty kaucji w wysokości 200 zł przed rozpoczęciem kursu.
Warunkiem zwrotu kaucji jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu lub odrobienie sesji w innym, uzgodnionym terminie.
Gwarancją rezerwacji miejsca na kursie jest wpłata zaliczki/kaucji na konto:
Justyna Naborczyk Just Joga
74 2490 0005 0000 4500 9730 3820
Zapraszamy!