Chcesz sprawdzić czy joga jest dla Ciebie? Wciąż masz za mało czasu w swoim tygodniowym grafiku? Zapisz się na Piątkowy kurs jogi dla początkujących i praktykuj jogę raz w tygodniu, u progu weekendu!

Zapraszamy Was na nowy Kurs jogi dla początkujących!

 • Zajęcia kursu dla początkujących będą się odbywać od 22 kwietnia, raz w tygodniu, w piątki, o godzinie 18.30. Zajęcia trwają 60 minut. Kurs obejmuje 8 zajęć, trwa 2 miesiące.
 • Na zajęciach zapoznasz się z podstawowymi pozycjami stojącymi, skłonami, skrętami i wygięciami, nauczysz się, pod okiem doświadczonego nauczyciela, jak bezpiecznie je wykonywać i czerpać z jogi niezliczone korzyści!
 • Nasze kursy odbywają się w maksymalnie17 osobowych grupach.
 • Każdy uczestnik praktykuje na własnej macie, którą należy przynieść ze sobą na zajęcia.
 • Koszt kursu, łącznie 8 zajęć, wynosi 260 zł, płatność całości obowiązuje przed rozpoczęciem kursu, wpłata zaliczki w wysokości 100 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca w grupie:
  Zapisy na justjoga@gmail.com
  T: 668 377 774
 • Akceptujemy karty Multisport Plus, Multisport Senior, Multisport Student, Medicover Sport i FitProfit. Użytkownicy kart Multisport są zobowiązani do uiszczenia dopłaty w wysokości 40 zł za cały kurs, przed jego rozpoczęciem. Dopłata jest jednorazowa i bezzwrotna. 
  Użytkownicy kart Medicover Sport i Fit Profit są zobowiązani do wpłaty kaucji w wysokości 100 zł przed rozpoczęciem kursu. Warunkiem zwrotu kaucji jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach kursu lub odrobienie sesji w innym, uzgodnionym terminie
  Numer konta:
  Justyna Naborczyk Just Joga
  74 2490 0005 0000 4500 9730 3820
  Zapraszamy!