Joga w Bieszczadach

Już po raz trzeci zapraszamy Was na wakacje z jogą w Wilczej Jamie we wsi Smolnik koło Lutowisk!

To malownicze miejsce z dala od innych domostw na końcu Bieszczad przy granicy z Ukrainą. Ośrodek jest prowadzony małżeństwo Annę i Andrzeja Pawlaków. Pani Ania ćwiczy jogę i zarządza kuchnią, gdzie wyczarowuje dla nas wegetariańskie pyszności. Pan Andrzej jest byłym leśniczym i pomocnym gospodarzem, który raczy przyjezdnych bieszczadzkimi opowieściami.

***

PROWADZĄCE:

Agata Rozkocha
Nauczycielka z 15-letnim doświadczeniem w jodze metody Iyengara,w stopniu Junior Intermediate 2. Właścicielka szkoły jogi Yoga-ta na krakowskim Kazimierzu. Była prezeska Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Pasjonatka jogi, pracy z ciałem, natury, górskich wycieczek i podróży.

Justyna Naborczyk
Nauczycielka z 16-letnim doświadczeniem w jodze Iyengara, w stopniu Introductory 2. Właścicielka szkoły jogi Just joga na krakowskim Żabińcu. Pasjonatka literatury, zdrowego żywienia i podróży.

***

ZAJĘCIA JOGI

Zajęcia jogi będą odbywały się dwa razy dziennie, rano przed śniadaniem i popołudniu przed obiadokolacją. W opcji Senior proponujemy zajęcia raz dziennie. Sesje będą prowadzone według metody B.K.S Iyengara, zarówno dla osób początkujących jak i dłużej praktykujących, przez doświadczone i certyfikowane nauczycielki, Agatę Rozkochę i Justynę Naborczyk. Ćwiczymy w klimatycznej sali z drewnianą podłogą i widokiem na połoniny i pobliski staw. Zapewniamy pełny sprzęt do ćwiczeń. Jeśli posiadasz swoją matę zabierz ją z sobą.

***

ZAKWATEROWANIE

Drewniane domki z bali z tarasem i widokiem na połoniny. Domki dwupiętrowe z osobnym wejściem na każdy poziom.

parter domku- wyposażony jest w łóżko małżeńskie i rozkładaną sofę, kominek, lodówkę, czajnik oraz łazienkę. Przeznaczony dla 2 do 4 osób.
piętro domku- dwa osobne pokoje, pierwszy -łóżko małżeńskie, drugi- trzy łóżka pojedyńcze, korytarz i wspólna łazienka. Przeznaczony dla 3 do 5 osób.
Na terenie ośrodka jest 8 domków do naszej dyspozycji, sławna w regionie karczma z regionalnymi daniami wegetariańskimi i mięsnymi,salą do jogi, stawem rybnym, chatką z sauną, i placem zabaw. Gospodarze mają też przyjazne zwierząta: psy ( Zetor i Kaba ), osiołki i kury. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

UWAGA, Nie ma wifi!

***

POSIŁKI

Proponujemy kuchnię wegetariańską, ale dla chętncyh mogą być potrawy z mięsem ( dziczyzną ). Śniadania są podawane w formie bufetu: pasztety wegetariańskie, owsianki, lokalny twaróg, sery z farmy obok” Bieszczadzka koza „, domowe konfitury, naleśniki, pasty, jajecznice,sałatki i wędliny dla chętnych. Obiadokolacje: zupy i ciepły posiłek- pierogi bojkowskie, ruskie, kotleciki z cieciorki/warzywne, gulasze warzywne i inne.

***

PLAN WYJAZDU

5.07 – 12.07.2020

Niedziela 5.07

16.00-17.00 Przyjazd i zakwaterowanie

17.30-19.00 zajęcia jogi

19.00 Obiadokolacja

6-11.07 Poniedziałek -sobota

8.00-9.30 joga

9.30 śniadanie

10.00-17.30

czas wolny

Wycieczki w góry ( polecamy Połoninę Wetlińską i Caryńską, Smerek, Bukowe Berdo,Ternicę).

Jazda konna – za dodatkową opłatą -3 lekcje jazdy konnej/teren dla dzieci i dorosłych w Lutowiskach w Stadninie koni Trohaniec. http://www.konie-bieszczady.pl/ Szczegóły wkrótce.

Dla dzieci 2 warsztaty przyrodnicze i 2 razy joga.

17.30-19.00 joga

19.00 Obiadokolacja

12.07 Niedziela

8.00-9.30 joga

9.30 śniadanie

10.00-11.00 wykwaterowanie i pożegnanie

***
KOSZT

Osoba dorosła-1620 zł-joga dwa razy dziennie
osoby po 60 r.ż. -1420 zł- joga raz dziennie
Osoba dorosła, towarzysząca, bez jogi-1370 zł
Dziecko do 1 roku-bezpłatnie
Dziecko 1-4 lata- 950 zł
Dziecko 4-12 lat: 1100 zł
Zawiera: 7 noclegów, wyżywienie ( śniadania i obiadokolację ), zajęcia jogi, sprzęt. Dodatkowo dla dzieci będzie 2 razy joga, dwa warsztaty przyrodnicze .

Im wcześniej tym taniej!

Osoby, które zapłacą zaliczkę do 28.02.2020 otrzymają 5 % rabatu!

***
Zapisy:
biuro@yogata.pl
info@justjoga.pl