Ważna informacja dla posiadaczy kart Multisport 

Od 2 listopada 2021 nastąpią w naszej szkole zmiany dotyczące użytkowania kart Multisport.

1. DOPŁATY
  • W porozumieniu z Benefit Systems wprowadzamy STAŁĄ DOPŁATĘ do każdych zajęć, w wysokości 5 zł. Dopłaty będą pobierane w szkole, gotówką, przed każdymi zajęciami. Nie ma możliwości regulowania dopłat za pojedyncze wejścia przelewem.
  • Dla osób, które regularnie uczęszczają na nasze zajęcia mamy propozycję MIESIĘCZNEGO ABONAMENTU, w wysokości 35 zł. Opłata abonamentowa powinna zostać wpłacona na konto szkoły do 5 dnia każdego miesiąca. Abonament jest ważny miesiąc, bez względu na ilość wejść na zajęcia w danym miesiącu. Osoby opłacające abonament nie wnoszą już żadnych dodatkowych opłat gotówką.
2. KAUCJE
  • Od 8 listopada, w Panelu Klienta, zostanie uruchomiona funkcja rezerwowania miejsc na zajęciach na podstawie wniesionej kaucji. Kaucja za pojedyncze zajęcia wyniesie 25 zł. Za pośrednictwem Panelu Klienta będzie można wnieść dowolną kwotę, będącą wielokrotnością 25 zł, żeby móc się zapisać na większą ilość zajęć, z wyprzedzeniem. Czyli, na przykład, wpłacając 100 zł kaucji, będzie można zapisać się na 4 zajęcia.
  • Kaucja jest Waszą własnością i możecie nią dowolnie dysponować.
  • W przypadku nieobecności na zajęciach osoby, która była na nie zapisana, następuje automatyczne potrącenie 25 zł z kaucji.
  • Od 8 listopada, użytkownicy kart Multisport PLUS, Medicover Sport, Fit Profit, nie będą mogli zapisać się na zajęcia, jeżeli nie wniosą kaucji za pośrednictwem Panelu Klienta.
  • Liczymy na Wasze zrozumienie. Mamy niewielką salę i chcąc zapewnić Wam komfort praktyki, nie chcemy zwiększać ilości osób praktykujących w jednym czasie. Wprowadzone zmiany pozwolą również wyrównać dysproporcje pomiędzy osobami kupującymi karnety a użytkownikami kart. Chcemy też uniknąć sytuacji w której na zajęciach nie pojawia się 5 osób zapisanych, podczas gdy na liście rezerwowej 7 osób czeka i nie może uczestniczyć w zajęciach. Takie sytuacje zdarzają się, niestety, dość często. Nie służy to nikomu, ani Uczniom ani naszemu biznesowi.
  • Rozumiemy, że każdemu może zdarzyć się sytuacja wyjątkowa, kiedy oficjalne wypisanie się z zajęć nie jest już możliwe. Korzystając z sugestii Edyta Piotrowska, (dzięki Edyta!) stworzymy grupę na FB, w której będziecie mogli poszukać osoby, która 'wskoczy’ na Wasze miejsce na zajęciach w ostatniej chwili. Jeżeli taka osoba się znajdzie, nie stracicie kaucji.
  • Od 8 listopada będzie można wypisać się z zajęć najpóźniej 12 godzin przed ich rozpoczęciem. Ta zmiana zostaje wprowadzona na prośbę osób, które często znajdują się na liście rezerwowej. Często informacja, że na zajęciach zwolniło się miejsce, przybywa za późno i dana osoba ma już inne plany na wieczór (choć pewnie nie tak atrakcyjne jak joga 🙂 )
W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji.