Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa na bezpłatne zajęcia Jogi na trawie w Parku Jordana, w każdy weekend, od 4 czerwca do 28 sierpnia 2022! 

 

 

 Joga na trawie to projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu w ramach programu 'Sport dla wszystkich’.
Zabierz ze sobą matę lub ręcznik i dołącz do nas
Zajęcia będą się odbywały według poniższego harmonogramu, będą prowadzone w grupach sklasyfikowanych ze względu na wiek i specyfikę możliwych do wykonania ćwiczeń: seniorzy, dorośli, rodziny z dziećmi.
Sobota:
10.00-10.45 seniorzy
11.00-11.45 dorośli
Niedziela:
10.00-10.45 dorośli
11.00-11.45 rodziny z dziećmi
Spotykamy się przez budynkiem Organic Coffee, 10 minut przed startem każdych zajęć!
Sesje, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli jogi w metodzie Iyengara, będą miały na celu wsparcie odporności fizycznej i psychicznej uczestników, redukcje wad postawy młodzieży i osób dorosłych, łagodne wprowadzenie aktywności w życie osób starszych. 
Wszystkie zajęcia dostosowane będą do możliwości uczestników!
Sceneria Parku Jordana będzie niezwykle sprzyjająca aktywizacji całych rodzin i promocji zdrowego stylu życia, wzmocni system immunologiczny. Praktyka jogi, poprzez łagodny, zrównoważony ruch, poprawia postawę ciała, uelastycznia, wzmacnia i dotlenia mięsnie i stawy, zwiększa mobilność, redukuje sztywność i ból we wszystkich odcinkach kręgosłupa. Synchronizacja ćwiczeń fizycznych z oddechem reguluje gospodarkę hormonalną organizmu oraz układ krążenia. Systematyczna praktyka jogi zapewnia lepsze dotlenienie wszystkich komórek ciała i umożliwia utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.
Ćwiczenia oddechowe i nauka koncentracji w asanach pozwalają na skuteczną redukcję stresu oraz
uczą radzenia sobie z nim w codziennym życiu.
Zaplanuj lato w mieście razem z nami i dołącz do wspólnej praktyki jogi na trawie! 
Informacja: Joga na trawie to projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu w ramach programu, Sport dla Wszystkich.