Siła barków- niejogiczny klucz do chaturanga dandasany

Czy ufasz sile swoich barków? Czy przejście z psa z głową w górę do chaturanga dandasany w cyklu powitania słońca jest dla Ciebie dostępne i odbywa się płynnie, w rytmie z oddechem? Czy możesz swobodnie trwać w tej pozycji? Czy samodzielne wejście do stania na rękach leży w Twoim zasięgu?

Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś negatywnie, sobotni LIVE z Izą jest dla Ciebie!

Start: Sobota, 6 czerwca, godz. 11:00
Czas trwania zajęć: 1 godzina

Chaturanga dandasana, czyli pozycja kija podpartego w czterech punktach, to duże wyzwanie zarówno dla początkujących adeptów jogi jak i dla osób praktykujących wiele lat. Wymaga zrównoważonej pracy mięśni grzbietu, mięśni brzucha, siły w barkach, równowagi.

W staniu na rękach, oprócz możliwości fizycznych, ważna jest również odwaga i zaufanie do siebie, często jedyną przeszkodą w wykonaniu pozycji jest strach.

Podczas zajęć LIVE przyjrzymy się tym wymagającym pozycjom zupełnie innym okiem i z zupełnie innej, strony.

Nasz gość, Iza Ledwoń, to zawodowy żołnierz, silna psychicznie i fizycznie dziewczyna, z dużym doświadczeniem w treningach personalnych. Iza zmierzy się z trudnościami i ograniczeniami fizycznymi, jakie na swojej drodze spotykają jogini i pokaże nam ćwiczenia, które pozwolą wzmocnić barki, mięśnie tułowia, mięśnie brzucha tak, żeby chaturanga dandasana mogła stać się pozycją lekką i przyjemną 🙂

To nie będą zajęcia jogi!

Przygotujcie więc sobie wygodny strój, sportowe buty, krzesło i dwie butelki wody mineralnej 🙂

Zapraszamy!