Kurs jogi dla początkujących

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z jogą, masz elastyczny grafik pracy, pracujesz z domu lub poranek jest po prostu jedynym czasem w ciągu dnia kiedy możesz znaleźć chwilę dla siebie, dołącz do nas i zapisz się na poranny kurs jogi dla początkujących od 16 marca! Każdy kurs to cykl 16 zajęć w ciągu dwóch miesięcy, tym razem zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy o godzinie 9.00. Na zajęciach zapoznasz się z podstawowymi pozycjami stojącymi, skłonami, skrętami i wygięciami, nauczysz się, pod okiem doświadczonego nauczyciela, jak bezpiecznie je wykonywać i czerpać z jogi niezliczone korzyści.

***

Nasze kursy odbywają się w grupach maksymalnie 16 osobowych, decyduje kolejność zgłoszeń.

***

Jeżeli chcesz przyjść na zajęcia próbne do naszej szkoły i sprawdzić czy joga jest dla Ciebie, zostaw nam wiadomość pod postem na FB, wyślij maila lub zadzwoń, uzgodnimy wspólnie odpowiedni termin.

Koszt kursu: 320 zł, płatność przed pierwszymi zajęciami. Akceptujemy karty Multisport Plus, OK System oraz FitProfit, jednak w przypadku kursu pobieramy od użytkowników kart kaucję w wysokości 100 zł. Warunkiem zwrotu kaucji jest uczestnictwo minimum w 14 z 16 zajęć kursu lub odrobienie zajęć na zajęciach innej grupy.